Piercing • CALY Film • CDA • LEKTOR PL

  • ?
  • Thriller
  • 2018
  • 81 min

Ustatkowany mężczyzna przyjeżdża do hotelu z zamiarem zamordowania prostytutki. Dziewczyna krzyżuje jednak...

Informacje

Piercing

Gatunki

Thriller

O czym jest Piercing 2018 online cały Film ?

Ustatkowany mężczyzna przyjeżdża do hotelu z zamiarem zamordowania prostytutki. Dziewczyna krzyżuje jednak jego plany.

Gdzie zobaczyć cały Film Piercing 2018 online?

Tworzenie filmów to proces współpracy. Reżyser, aktorzy, scenografowie, scenarzyści i niezliczone inne osoby pracują razem, aby stworzyć coś, co może być naprawdę spektakularne. Chodzi o wybranie historii, na której Ci zależy i dokładne jej poznanie. Odłupywanie i obserwowanie, co cię inspiruje, a następnie zastanawianie się, jak podzielić się tym z innymi, aby też coś poczuli. ⁣⁣A kiedy już wpadniesz na trop, nie możesz z niego rezygnować tylko konsekwentnie przeć do przodu.

Piercing online to świetny Film z kategorii Thriller

Porzuć bajki i idź zobaczyć prawdziwe! Nadszedł czas działania! Piercing to film online w dojrzałym tempie, z oceną PG i bardzo zabawnym filmem, który warto zobaczyć w kinach.⁣⁣ Wiemy, że widziałeś fajne zwiastuny i słyszałeś o całej wspaniałości oglądania tego filmu w kinach. My też to wiemy”

Piercing cały Film ma naprawdę dobrą obsadę

Film jest wciąż w produkcji, ale cieszymy się, że możemy podzielić się tym, o czym będzie! Rzućmy okiem na wstępną datę premiery, zwiastun i streszczenie. Data wydania: styczeń 2018 Zwiastun filmu, przyczepa: Wkrótce! Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, nad czym pracowaliśmy. Streszczenie: Historia opowiada o czteroosobowej rodzinie na wakacjach, która postanawia spędzić

Piercing 2018 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki Ekino tv możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

Polecane Filmy