Djon África • CALY Film • CDA • LEKTOR PL

  • ?
  • Dramat
  • 2018
  • 96 min

Życie mieszkającego w Lizbonie Miguela odmienia się, gdy dowiaduje się, że urodził się na Cabo Verde, a jego...

Informacje

Djon África

Gatunki

Dramat

O czym jest Djon África 2018 online cały Film ?

Życie mieszkającego w Lizbonie Miguela odmienia się, gdy dowiaduje się, że urodził się na Cabo Verde, a jego ojciec być może wciąż tam mieszka. W jego poszukiwaniu lubiący kobiety i zabawę chłopak wyprawia się do nieznanej przez siebie ojczyzny. Tam włóczy się po jaskiniach i plażach, poznaje dziewczyny i starców, napawa się gościnnością rajskiej krainy, ale i doświadcza podobnej jak w Portugalii obcości. Odnalezienie swego miejsca okazuje się równie trudne, jak ojca.

Gdzie zobaczyć cały Film Djon África 2018 online?

Tworzenie filmów to proces współpracy. Reżyser, aktorzy, scenografowie, scenarzyści i niezliczone inne osoby pracują razem, aby stworzyć coś, co może być naprawdę spektakularne. Chodzi o wybranie historii, na której Ci zależy i dokładne jej poznanie. Odłupywanie i obserwowanie, co cię inspiruje, a następnie zastanawianie się, jak podzielić się tym z innymi, aby też coś poczuli. ⁣⁣A kiedy już wpadniesz na trop, nie możesz z niego rezygnować tylko konsekwentnie przeć do przodu.

Djon África online to świetny Film z kategorii Dramat

Porzuć bajki i idź zobaczyć prawdziwe! Nadszedł czas działania! Djon África to film online w dojrzałym tempie, z oceną PG i bardzo zabawnym filmem, który warto zobaczyć w kinach.⁣⁣ Wiemy, że widziałeś fajne zwiastuny i słyszałeś o całej wspaniałości oglądania tego filmu w kinach. My też to wiemy”

Djon África cały Film ma naprawdę dobrą obsadę

Film jest wciąż w produkcji, ale cieszymy się, że możemy podzielić się tym, o czym będzie! Rzućmy okiem na wstępną datę premiery, zwiastun i streszczenie. Data wydania: styczeń 2018 Zwiastun filmu, przyczepa: Wkrótce! Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, nad czym pracowaliśmy. Streszczenie: Historia opowiada o czteroosobowej rodzinie na wakacjach, która postanawia spędzić

Djon África 2018 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki Ekino tv możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

Polecane Filmy