Górnik • CALY Film • CDA • LEKTOR PL

  • ?
  • Biograficzny, Dramat
  • 2017
  • 101 min

Kobieta zrobiła film o górniku. Wracają duchy przeszłości. Fantastyczna praca operatorska. Mimo, że wiele...

Informacje

Górnik

O czym jest Górnik 2017 online cały Film ?

Kobieta zrobiła film o górniku. Wracają duchy przeszłości. Fantastyczna praca operatorska.
Mimo, że wiele scen jest ciemnych, gdzieś w szybie górniczym, to trudno oderwać wzrok od ekranu, tak hipnotyzująco jest to sfilmowane. Intrygujący film o samotnej walce słoweńskiego górnika o godność i pamięć.
Kino bałkańskie to tematyka rozliczeń: bohater staje w obliczu historii z IIWŚ. Tylko prosty robotnik może wznieść się ponad polityczną poprawność, zachować jak przystało na cywilizowanego człowieka.

Gdzie zobaczyć cały Film Górnik 2017 online?

Tworzenie filmów to proces współpracy. Reżyser, aktorzy, scenografowie, scenarzyści i niezliczone inne osoby pracują razem, aby stworzyć coś, co może być naprawdę spektakularne. Chodzi o wybranie historii, na której Ci zależy i dokładne jej poznanie. Odłupywanie i obserwowanie, co cię inspiruje, a następnie zastanawianie się, jak podzielić się tym z innymi, aby też coś poczuli. ⁣⁣A kiedy już wpadniesz na trop, nie możesz z niego rezygnować tylko konsekwentnie przeć do przodu.

Górnik online to świetny Film z kategorii Biograficzny, Dramat

Porzuć bajki i idź zobaczyć prawdziwe! Nadszedł czas działania! Górnik to film online w dojrzałym tempie, z oceną PG i bardzo zabawnym filmem, który warto zobaczyć w kinach.⁣⁣ Wiemy, że widziałeś fajne zwiastuny i słyszałeś o całej wspaniałości oglądania tego filmu w kinach. My też to wiemy”

Górnik cały Film ma naprawdę dobrą obsadę

Film jest wciąż w produkcji, ale cieszymy się, że możemy podzielić się tym, o czym będzie! Rzućmy okiem na wstępną datę premiery, zwiastun i streszczenie. Data wydania: styczeń 2017 Zwiastun filmu, przyczepa: Wkrótce! Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, nad czym pracowaliśmy. Streszczenie: Historia opowiada o czteroosobowej rodzinie na wakacjach, która postanawia spędzić

Górnik 2017 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki Ekino tv możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

Polecane Filmy