Poroże - Antlers HDRip • CALY Film • CDA • LEKTOR PL

  • N/A
  • Horror
  • 2021
  • 1h 39 min 26

Punktem wyjścia historii jest rzekome zaginięcie dwóch mężczyzn. By zarabiać, przygotowują i sprzedają...

Gatunki

Horror

O czym jest Poroże - Antlers HDRip 2021 online cały Film ?


Punktem wyjścia historii jest rzekome zaginięcie dwóch mężczyzn. By zarabiać, przygotowują i sprzedają narkotyki, a za miejsce produkcji wybrali starą, nieczynną kopalnię. Ta ma wznowić swoją działalność, ale dopiero za jakiś czas. W tunelach nie jest jednak bezpiecznie, co zwiastują znajdujące się tam amulety woreczki wiszące pod sklepieniem mają bronić ludzi przed złem. Podczas jednego z pobytów pod ziemią zostają zaatakowani przez tajemniczą kreaturę. W miasteczku zaczynają ginąć ludzie. Sprawę próbują rozwiązać lokalny szeryf wraz ze swoją siostrą, miejscową nauczycielką.

Gdzie zobaczyć cały Film Poroże - Antlers HDRip 2021 online?

Tworzenie filmów to proces współpracy. Reżyser, aktorzy, scenografowie, scenarzyści i niezliczone inne osoby pracują razem, aby stworzyć coś, co może być naprawdę spektakularne. Chodzi o wybranie historii, na której Ci zależy i dokładne jej poznanie. Odłupywanie i obserwowanie, co cię inspiruje, a następnie zastanawianie się, jak podzielić się tym z innymi, aby też coś poczuli. ⁣⁣A kiedy już wpadniesz na trop, nie możesz z niego rezygnować tylko konsekwentnie przeć do przodu.

Poroże - Antlers HDRip online to świetny Film z kategorii Horror

Porzuć bajki i idź zobaczyć prawdziwe! Nadszedł czas działania! Poroże - Antlers HDRip to film online w dojrzałym tempie, z oceną PG i bardzo zabawnym filmem, który warto zobaczyć w kinach.⁣⁣ Wiemy, że widziałeś fajne zwiastuny i słyszałeś o całej wspaniałości oglądania tego filmu w kinach. My też to wiemy”

Poroże - Antlers HDRip cały Film ma naprawdę dobrą obsadę

Film jest wciąż w produkcji, ale cieszymy się, że możemy podzielić się tym, o czym będzie! Rzućmy okiem na wstępną datę premiery, zwiastun i streszczenie. Data wydania: styczeń 2021 Zwiastun filmu, przyczepa: Wkrótce! Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, nad czym pracowaliśmy. Streszczenie: Historia opowiada o czteroosobowej rodzinie na wakacjach, która postanawia spędzić

Poroże - Antlers HDRip 2021 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki Ekino tv możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

Polecane Filmy