Gdy byłeś daleko - The Road Dance HDRip • CALY Film • CDA • LEKTOR PL

  • N/A
  • Dramat
  • 2021
  • 1 h 57 min

Rok 1916. Młoda Kirsty Macleod (Hermione Corfield) żyje na jednej z wysp należących do archipelagu Hebrydy....

Gatunki

Dramat

O czym jest Gdy byłeś daleko - The Road Dance HDRip 2021 online cały Film ?


Rok 1916. Młoda Kirsty Macleod (Hermione Corfield) żyje na jednej z wysp należących do archipelagu Hebrydy. Tak jak inni mieszkańcy jej wioski jest osobą skromną, przyzwyczajoną do trudnych warunków życia na surowym wybrzeżu. Mimo to marzy o odwiedzeniu Ameryki. Dziewczyna jest z wzajemnością zakochana w Murdo MacAulayu (Will Fletcher). Para myśli o wspólnym życiu. Trwa jednak pierwsza wojna światowa i chłopak, podobnie jak jego rówieśnicy, dostaje powołanie do wojska. Z tej okazji we wsi odbywa się pożegnalna potańcówka. Tego wieczoru dochodzi do wydarzenia, które na zawsze zmienia życie Kirsty. Sugestywny dramat zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

Gdzie zobaczyć cały Film Gdy byłeś daleko - The Road Dance HDRip 2021 online?

Tworzenie filmów to proces współpracy. Reżyser, aktorzy, scenografowie, scenarzyści i niezliczone inne osoby pracują razem, aby stworzyć coś, co może być naprawdę spektakularne. Chodzi o wybranie historii, na której Ci zależy i dokładne jej poznanie. Odłupywanie i obserwowanie, co cię inspiruje, a następnie zastanawianie się, jak podzielić się tym z innymi, aby też coś poczuli. ⁣⁣A kiedy już wpadniesz na trop, nie możesz z niego rezygnować tylko konsekwentnie przeć do przodu.

Gdy byłeś daleko - The Road Dance HDRip online to świetny Film z kategorii Dramat

Porzuć bajki i idź zobaczyć prawdziwe! Nadszedł czas działania! Gdy byłeś daleko - The Road Dance HDRip to film online w dojrzałym tempie, z oceną PG i bardzo zabawnym filmem, który warto zobaczyć w kinach.⁣⁣ Wiemy, że widziałeś fajne zwiastuny i słyszałeś o całej wspaniałości oglądania tego filmu w kinach. My też to wiemy”

Gdy byłeś daleko - The Road Dance HDRip cały Film ma naprawdę dobrą obsadę

Film jest wciąż w produkcji, ale cieszymy się, że możemy podzielić się tym, o czym będzie! Rzućmy okiem na wstępną datę premiery, zwiastun i streszczenie. Data wydania: styczeń 2021 Zwiastun filmu, przyczepa: Wkrótce! Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, nad czym pracowaliśmy. Streszczenie: Historia opowiada o czteroosobowej rodzinie na wakacjach, która postanawia spędzić

Gdy byłeś daleko - The Road Dance HDRip 2021 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki Ekino tv możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

Polecane Filmy