Ojciec Omara - Abu Omar HDRip • CALY Film • CDA • LEKTOR PL

  • N/A
  • Dramat
  • 2020
  • 1 h 48 min

Pogrążony w żałobie palestyński ojciec, Salah, w warunkach bardzo surowych wojskowych obostrzeń, wyrusza w...

Gatunki

Dramat

O czym jest Ojciec Omara - Abu Omar HDRip 2020 online cały Film ?


Pogrążony w żałobie palestyński ojciec, Salah, w warunkach bardzo surowych wojskowych obostrzeń, wyrusza w drogę, by przekroczyć izraelską granicę, wioząc w worku swojego syna, zmarłego po nieudanej operacji w Izraelu. Miri, samotna kobieta w ciąży, postanawia za wszelką cenę mu pomóc, zmagając się przy tym z potwornym upałem. Krótka i czuła podróż, podczas której na kilka dni dwie samotne dusze stają się towarzyszami.

Gdzie zobaczyć cały Film Ojciec Omara - Abu Omar HDRip 2020 online?

Tworzenie filmów to proces współpracy. Reżyser, aktorzy, scenografowie, scenarzyści i niezliczone inne osoby pracują razem, aby stworzyć coś, co może być naprawdę spektakularne. Chodzi o wybranie historii, na której Ci zależy i dokładne jej poznanie. Odłupywanie i obserwowanie, co cię inspiruje, a następnie zastanawianie się, jak podzielić się tym z innymi, aby też coś poczuli. ⁣⁣A kiedy już wpadniesz na trop, nie możesz z niego rezygnować tylko konsekwentnie przeć do przodu.

Ojciec Omara - Abu Omar HDRip online to świetny Film z kategorii Dramat

Porzuć bajki i idź zobaczyć prawdziwe! Nadszedł czas działania! Ojciec Omara - Abu Omar HDRip to film online w dojrzałym tempie, z oceną PG i bardzo zabawnym filmem, który warto zobaczyć w kinach.⁣⁣ Wiemy, że widziałeś fajne zwiastuny i słyszałeś o całej wspaniałości oglądania tego filmu w kinach. My też to wiemy”

Ojciec Omara - Abu Omar HDRip cały Film ma naprawdę dobrą obsadę

Film jest wciąż w produkcji, ale cieszymy się, że możemy podzielić się tym, o czym będzie! Rzućmy okiem na wstępną datę premiery, zwiastun i streszczenie. Data wydania: styczeń 2020 Zwiastun filmu, przyczepa: Wkrótce! Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, nad czym pracowaliśmy. Streszczenie: Historia opowiada o czteroosobowej rodzinie na wakacjach, która postanawia spędzić

Ojciec Omara - Abu Omar HDRip 2020 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki Ekino tv możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.