Chiara HDRip • CALY Film • CDA • LEKTOR PL

  • 8
  • dramat
  • 2021
  • 1 h 37 min

W otwierających scenach trzeciego filmu włoskiego reżysera Jonasa Carpignano cała rodzina Claudia i Carmeli...

Informacje

Chiara HDRip

Gatunki

dramat

O czym jest Chiara HDRip 2021 online cały Film ?

W otwierających scenach trzeciego filmu włoskiego reżysera Jonasa Carpignano cała rodzina Claudia i Carmeli zebrała się, żeby świętować osiemnaste urodziny najstarszej córki. Między nią a tytułową bohaterką, piętnastoletnią Chiarą (Swamy Rotolo), jest rodzaj napięcia i rywalizacji, co widać już w sposobie, w jaki tańczą na parkiecie. Chwile szczęścia i beztroskiej zabawy nie trwają jednak długo: następnego dnia ojciec znika w tajemniczych okolicznościach. Silnie związana z nim Chiara nie zamierza spocząć, dopóki nie dowie się, co za tym stoi. Dziewczyna będzie musiała zmierzyć się z mroczną rzeczywistością włoskiego południa i zdecydować o swoim życiu.

Gdzie zobaczyć cały Film Chiara HDRip 2021 online?

Tworzenie filmów to proces współpracy. Reżyser, aktorzy, scenografowie, scenarzyści i niezliczone inne osoby pracują razem, aby stworzyć coś, co może być naprawdę spektakularne. Chodzi o wybranie historii, na której Ci zależy i dokładne jej poznanie. Odłupywanie i obserwowanie, co cię inspiruje, a następnie zastanawianie się, jak podzielić się tym z innymi, aby też coś poczuli. ⁣⁣A kiedy już wpadniesz na trop, nie możesz z niego rezygnować tylko konsekwentnie przeć do przodu.

Chiara HDRip online to świetny Film z kategorii dramat

Porzuć bajki i idź zobaczyć prawdziwe! Nadszedł czas działania! Chiara HDRip to film online w dojrzałym tempie, z oceną PG i bardzo zabawnym filmem, który warto zobaczyć w kinach.⁣⁣ Wiemy, że widziałeś fajne zwiastuny i słyszałeś o całej wspaniałości oglądania tego filmu w kinach. My też to wiemy”

Chiara HDRip cały Film ma naprawdę dobrą obsadę

Film jest wciąż w produkcji, ale cieszymy się, że możemy podzielić się tym, o czym będzie! Rzućmy okiem na wstępną datę premiery, zwiastun i streszczenie. Data wydania: styczeń 2021 Zwiastun filmu, przyczepa: Wkrótce! Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, nad czym pracowaliśmy. Streszczenie: Historia opowiada o czteroosobowej rodzinie na wakacjach, która postanawia spędzić

Chiara HDRip 2021 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki Ekino tv możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

Polecane Filmy