Snajper: Samotna misja Sniper: Rogue Mission HDRip • CALY Film • CDA • LEKTOR PL

  • N/A
  • Thriller
  • 2022
  • 1 h 35 min

Kiedy nieuczciwy agent federalny zostaje wplątany w handel ludźmi, Brandon Beckett (Chad Michael Collins),...

Gatunki

Thriller

O czym jest Snajper: Samotna misja Sniper: Rogue Mission HDRip 2022 online cały Film ?


Kiedy nieuczciwy agent federalny zostaje wplątany w handel ludźmi, Brandon Beckett (Chad Michael Collins), snajper i żółtodziób z CIA, buntuje się i wraz ze swoimi dawnymi sojusznikami, agentem bezpieczeństwa wewnętrznego Zero (Ryan Robbins z serialu "Riverdale") i zabójczynią Lady Death (Sayaka Akimoto), próbuje zdemaskować skorumpowanego agenta i zniszczyć organizację przestępczą. W tym emocjonującym i mocnym thrillerze występują Josh Brener ("Dolina Krzemowa") i Dennis Haysbert ("24 godziny").

Gdzie zobaczyć cały Film Snajper: Samotna misja Sniper: Rogue Mission HDRip 2022 online?

Tworzenie filmów to proces współpracy. Reżyser, aktorzy, scenografowie, scenarzyści i niezliczone inne osoby pracują razem, aby stworzyć coś, co może być naprawdę spektakularne. Chodzi o wybranie historii, na której Ci zależy i dokładne jej poznanie. Odłupywanie i obserwowanie, co cię inspiruje, a następnie zastanawianie się, jak podzielić się tym z innymi, aby też coś poczuli. ⁣⁣A kiedy już wpadniesz na trop, nie możesz z niego rezygnować tylko konsekwentnie przeć do przodu.

Snajper: Samotna misja Sniper: Rogue Mission HDRip online to świetny Film z kategorii Thriller

Porzuć bajki i idź zobaczyć prawdziwe! Nadszedł czas działania! Snajper: Samotna misja Sniper: Rogue Mission HDRip to film online w dojrzałym tempie, z oceną PG i bardzo zabawnym filmem, który warto zobaczyć w kinach.⁣⁣ Wiemy, że widziałeś fajne zwiastuny i słyszałeś o całej wspaniałości oglądania tego filmu w kinach. My też to wiemy”

Snajper: Samotna misja Sniper: Rogue Mission HDRip cały Film ma naprawdę dobrą obsadę

Film jest wciąż w produkcji, ale cieszymy się, że możemy podzielić się tym, o czym będzie! Rzućmy okiem na wstępną datę premiery, zwiastun i streszczenie. Data wydania: styczeń 2022 Zwiastun filmu, przyczepa: Wkrótce! Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, nad czym pracowaliśmy. Streszczenie: Historia opowiada o czteroosobowej rodzinie na wakacjach, która postanawia spędzić

Snajper: Samotna misja Sniper: Rogue Mission HDRip 2022 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki Ekino tv możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

Polecane Filmy