Chłopcy pracujący - Miami Men at Work: Miami Onze Jongens in Miami HDRip • CALY Film • CDA • LEKTOR PL

  • N/A
  • Komedia
  • 2020
  • 1 h 54 min

Tancerz erotyczny Joritt (Jim Bakkum) znów zostaje singlem. Sytuację wykorzystuje jego najlepszy przyjaciel...

Gatunki

Komedia

O czym jest Chłopcy pracujący - Miami Men at Work: Miami Onze Jongens in Miami HDRip 2020 online cały Film ?


Tancerz erotyczny Joritt (Jim Bakkum) znów zostaje singlem. Sytuację wykorzystuje jego najlepszy przyjaciel Bas (Martijn Fischer), który przekonuje go do otwarcia klubu z męskim striptizem w Miami. Początkowo nie wszystko układa się po ich myśli. Wybrany przez nich lokal wymaga bowiem generalnego remontu. Przyjaciele mogą jednak liczyć na pomoc dawnego kolegi Thijsa (Juvat Westendorp), który przybywa do Stanów w towarzystwie młodego budowlańca Borisa (Malik Mohammed). Mężczyźni zgadzają się, by przystojny robotnik pracował dla nich jako tancerz erotyczny. Joritt poznaje też Lolę (Eva van de Wijdeven), seksowną striptizerkę holenderskiego pochodzenia. Mężczyzna jest nią zafascynowany, ale na polu miłosnym i biznesowym ma groźnego rywala.

Gdzie zobaczyć cały Film Chłopcy pracujący - Miami Men at Work: Miami Onze Jongens in Miami HDRip 2020 online?

Tworzenie filmów to proces współpracy. Reżyser, aktorzy, scenografowie, scenarzyści i niezliczone inne osoby pracują razem, aby stworzyć coś, co może być naprawdę spektakularne. Chodzi o wybranie historii, na której Ci zależy i dokładne jej poznanie. Odłupywanie i obserwowanie, co cię inspiruje, a następnie zastanawianie się, jak podzielić się tym z innymi, aby też coś poczuli. ⁣⁣A kiedy już wpadniesz na trop, nie możesz z niego rezygnować tylko konsekwentnie przeć do przodu.

Chłopcy pracujący - Miami Men at Work: Miami Onze Jongens in Miami HDRip online to świetny Film z kategorii Komedia

Porzuć bajki i idź zobaczyć prawdziwe! Nadszedł czas działania! Chłopcy pracujący - Miami Men at Work: Miami Onze Jongens in Miami HDRip to film online w dojrzałym tempie, z oceną PG i bardzo zabawnym filmem, który warto zobaczyć w kinach.⁣⁣ Wiemy, że widziałeś fajne zwiastuny i słyszałeś o całej wspaniałości oglądania tego filmu w kinach. My też to wiemy”

Chłopcy pracujący - Miami Men at Work: Miami Onze Jongens in Miami HDRip cały Film ma naprawdę dobrą obsadę

Film jest wciąż w produkcji, ale cieszymy się, że możemy podzielić się tym, o czym będzie! Rzućmy okiem na wstępną datę premiery, zwiastun i streszczenie. Data wydania: styczeń 2020 Zwiastun filmu, przyczepa: Wkrótce! Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, nad czym pracowaliśmy. Streszczenie: Historia opowiada o czteroosobowej rodzinie na wakacjach, która postanawia spędzić

Chłopcy pracujący - Miami Men at Work: Miami Onze Jongens in Miami HDRip 2020 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki Ekino tv możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

Polecane Filmy