Utama, nasz dom HDRip • CALY Film • CDA • LEKTOR PL

  • N/A
  • Dramat
  • 2022
  • 1 h 27 min

"Utama" opowiada o świecie, który odchodzi w zapomnienie z powodu zmian klimatycznych. Starsze małżeństwo z...

Gatunki

Dramat

O czym jest Utama, nasz dom HDRip 2022 online cały Film ?

"Utama" opowiada o świecie, który odchodzi w zapomnienie z powodu zmian klimatycznych. Starsze małżeństwo z plemienia Quechua codziennie powtarza te same czynności: on zajmuje się wypasem lam, ona idzie do pobliskiej wioski po wodę. Gdy tej z powodu braku opadów zaczyna brakować, przyszłość bohaterów staje pod znakiem zapytania. Wtedy parę odwiedza dawno niewidziany wnuk. Chłopak nie rozumie, dlaczego jego bliscy decydują się żyć w takich warunkach. Próbuje namówić ich, by zamieszkali z nim w mieście. Dziadkowie nie chcą jednak o tym słyszeć. Jako członkowie plemienia Quechua nie zamierzają zmieniać się dla nikogo – nawet wobec zmian klimatu. Podkreślają siłę rytuału i wiary w polepszenie sytuacji. Konflikt narasta, gdy zdrowie dziadka znacząco podupada. Czy tradycja będzie dla niego ważniejsza od własnego przetrwania? "Utama" to portret świata opartego na życiu w zgodzie z naturą, która staje się coraz bardziej nieobliczalna.

Gdzie zobaczyć cały Film Utama, nasz dom HDRip 2022 online?

Tworzenie filmów to proces współpracy. Reżyser, aktorzy, scenografowie, scenarzyści i niezliczone inne osoby pracują razem, aby stworzyć coś, co może być naprawdę spektakularne. Chodzi o wybranie historii, na której Ci zależy i dokładne jej poznanie. Odłupywanie i obserwowanie, co cię inspiruje, a następnie zastanawianie się, jak podzielić się tym z innymi, aby też coś poczuli. ⁣⁣A kiedy już wpadniesz na trop, nie możesz z niego rezygnować tylko konsekwentnie przeć do przodu.

Utama, nasz dom HDRip online to świetny Film z kategorii Dramat

Porzuć bajki i idź zobaczyć prawdziwe! Nadszedł czas działania! Utama, nasz dom HDRip to film online w dojrzałym tempie, z oceną PG i bardzo zabawnym filmem, który warto zobaczyć w kinach.⁣⁣ Wiemy, że widziałeś fajne zwiastuny i słyszałeś o całej wspaniałości oglądania tego filmu w kinach. My też to wiemy”

Utama, nasz dom HDRip cały Film ma naprawdę dobrą obsadę

Film jest wciąż w produkcji, ale cieszymy się, że możemy podzielić się tym, o czym będzie! Rzućmy okiem na wstępną datę premiery, zwiastun i streszczenie. Data wydania: styczeń 2022 Zwiastun filmu, przyczepa: Wkrótce! Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, nad czym pracowaliśmy. Streszczenie: Historia opowiada o czteroosobowej rodzinie na wakacjach, która postanawia spędzić

Utama, nasz dom HDRip 2022 DUBBING PL

Szukasz podobnych tytułów? Sprawdź nasze nowości, może również coś Ci się spodoba! Dzięki Ekino tv możesz oglądać filmy i seriale online bez limitu.

Polecane Filmy